Przejrzysta gmina

Mam kilka propozycji, dla przyszłych władz samorządowych w kwestii poprawy przejrzystości i transparentności. Liczę, że uda się je wdrożyć w nowej kadencji samorządu przy udziale radnych i nowego burmistrza. (więcej…)

0 Komentarzy

Podsumowanie radnego

27 listopada 2006 po raz pierwszy zostałem Radnym Rady Miejskiej w Wołominie. Trzykrotnie miałem zaszczyt reprezentować Mieszkańców południowej części Wołomina w Radzie Miejskiej. Z okazji zbliżającego się końca kadencji pragnę ją subiektywnie podsumować. (więcej…)

0 Komentarzy

WWL Stand-up Festiwal 2019

Kilka dni potężnej dawki śmiechu raczej dla dorosłych! Co na to powiecie? Przejdzie w Wołominie?

(więcej…)

3 komentarze

Ważne informacje dla Mieszkańców ul. Kmicica

Starosta Wołomiński w dniu dzisiejszym opublikował ogłoszenie o wydaniu zezwolenia na realizację inwestycji drogowej pod nazwą: „Budowa ul. Kmicica w Wołominie na odcinku od ul. Lipiny B (bez skrzyżowania) do ul. Al. Niepodległości (bez skrzyżowania) wraz z budową wlotów skrzyżowań nowo projektowanych ulic w ciągu ul. Kmicica”.

(więcej…)

0 Komentarzy

10 urodziny N62

W piątek spotkałem znajomego, który pochwalił przydatność nocnych N62. Dzięki tej linii może wrócić z różnych koncertów odbywających się w Stolicy. Dziś N62 to codzienność, ale kiedyś to było wydarzenie przez duże W.

(więcej…)

0 Komentarzy