You are currently viewing Pomóż dzieciom – wystarczy kilka kliknięć

Pomóż dzieciom – wystarczy kilka kliknięć

Jeszcze tylko do niedzieli (11 czerwca, godz 00:00) trwa głosowanie internetowe, w którym na Twoich kilka kliknięć czeka grupa niepełnosprawnych i pełnosprawnych szermierzy z Wołomina i okolic.

Wołomińska grupa trenuje w ramach zajęć  Fundacji „Akademia Integracji” . Nasi szermierze potrzebują zakupić 10 kompletów atestowanych strojów szermierczych i potrzebnego sprzętu szermierczego. Będą z niego korzystali zawodnicy w wieku od 7 do 13 lat. Jest im on niezbędny, aby móc startować na profesjonalnych zawodach.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

Każdy komplet sprzętu szermierczego spełniający wszelkie wymagane atesty kosztuje około 3,4 tys zł. Potencjalne zwycięstwo w konkursie grantowym organizowanym przez Fundację Aviva zapewni wymagane 34 000 zł.

Dlaczego warto zagłosować akurat na ten projekt chyba najlepiej uzasadnią sami zainteresowani:

Nasze zajęcia w Wołominie to nie tylko zabawa i sport. To przede wszystkim szkoła życia. Szkoła, która uczy, rozwija, ale też pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy może realizować swoje pasje i wszyscy możemy razem tworzyć lepszy świat poprzez wspólną zabawę.

Treningi szermiercze w Wołominie – czytaj na stronie „Akademii Integracji”

Jak głosować?

Warto zacząć od zapoznania się z projektem „w drodze na olimpijskie i paraolimpijskie igrzyska” na tej stronie: www.todlamniewazne.pl. Znajdziemy tam przycisk głosuj, który przekieruje nas na stronę przeznaczoną do głosowania. Tam, należy podać imię, nazwisko, kod pocztowy, mail oraz zatwierdzić (minimum) zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Aviva w celu rozstrzygnięcia Konkursu Grantowego „To dla mnie ważne”. Druga zgoda, „na przesyłanie informacji handlowych” nie jest obowiązkowa. Następnie należy zalogować się na podaną w formularzu skrzynkę e-mail i odebrać mail od Fundacji – temat wiadomości to „Potwierdzenie oddania głosu na stronie Fundacja Aviva„. W wiadomości znajduje się link „Potwierdzam oddanie głosu„. Wystarczy go kliknąć.

Głosować można jeszcze tylko do północy 11 czerwca, czyli dwa dni.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

Zagłosowałeś/zagłosowałaś? Świetnie. Dziękuję Ci bardzo. Mogę Cię prosić o coś jeszcze? Namów proszę jak najwięcej znajomych, aby również zagłosowali na wołomińskich szermierzy.

PS w momencie publikacji tego postu jest 2117 głosów.

Miłego weekendu 🙂

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Emil Wiatrak

    Pani Aneto, widzę, że jest 3136 i inicjatywa w TOP20 więc teraz czekamy na decyzje jury o liczbie i wysokości grantów. Z niecierpliwością czekam na informacje co i jak.

Dodaj komentarz