You are currently viewing Życzenia i Langusta Na Palmie…

Życzenia i Langusta Na Palmie…

Korzystając z możliwości przekazania Państwu życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę wyjść poza standardowe ramy „świątecznej kartki” i spróbować Was czymś zainteresować…

Internet pełen jest treści śmieciowych, jak na przykład patologiczny streamer Gural, o którym ostatnio zrobiło się bardzo głośno. Dlatego tym bardziej warto promować treści wartościowe, aby pomóc im przebić się przez medialny zgiełk.

Otóż chcę się z Państwem podzielić takimi właśnie wartościowymi materiałami, które tworzy dominikanin, o. Adam Szustak. Być może nie odkrywam Ameryki i znacie już o. Adama, a być może dopiero z mojego wpisu go poznacie i, jak ja, polubicie.

Sam nie wiem gdzie natrafiłem po raz pierwszy na o. Adama i jego kanał pod tytułem Langusta na palmie. Prawdopodobnie ktoś z moich znajomych albo udostępnił jego materiał, albo „dał lajka” pod projektem „straszne rekolekcje”. Zdolności oratorskie o. Szustaka w połączeniu z profesjonalnym przygotowywaniem filmów oraz, co najważniejsze, wartościowym przekazem, sprawiły, że regularnie wracam do jego filmów. Zresztą nie tylko ja – aktywność dominikanina-youtubera dostrzegł także popularny serwis technologiczny Spider’s Web.

Życiową dewizą o. Adama jest stare dominikańskie powiedzenie: Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. I On to faktycznie robi. Mało tego, robi to naprawdę dobrze.

Najlepiej będzie jak sprawdzicie sami:

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!!!

 

Dodaj komentarz